دپارتمان معماری

معرفی دپارتمان هنر و معماری

فعالیت آموزشی دپارتمان هنر و معماری موسسه آموزش عالی آرمان از نیمه دوم سال 1385 آغاز گردیده و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است، پس از برنامه‌ ریزی‌های چندین ساله، آموزش های غیرحضوری با کیفیت عالی و نوآوری کم‌ نظیر را ارائه دهد.

ما با استفاده از اساتید مجرب و تجربه های ارزشمندی که در این سال ها به دست آورده ایم، برنامه های جامعی را برای آموزش غیر حضوری مهارت های گوناگون تنظیم کرده ایم.
دپارتمان هنر و معماری موسسه آموزش عالی آرمان در راستای پاسخگویی به نیاز بازار کار و با توجه به تقاضای زیاد در این زمینه، اقدام به برنامه ریزی و ارائه آموزش های غیر حضوری  متنوعی با سر فصل های درسی و اهداف آموزشی متفاوت نموده است.

اساتید مجرب برای تنظیم هرکدام از سرفصل های آموزشی ساعت بسیاری را صرف کرده اند تا از کیفیت آموزش در پکیج های آموزشی  اطمینان حاصل کنند.
این دپارتمان درحال حاضر با بهره مندی از کامل ترین سرفصل های دانشگاهی و با تکیه بر تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر هنر و معماری، فعالیت آموزشی خود را ادامه می دهد.

مزایای دوره دپارتمان هنر و معماری داخلی:

 بهره مندی از کاملترین سرفصل های دانشگاهی

 بهرمندی از پشتیبانی اساتید و مدرسین دانشکده های برتر هنر و معماری

 اعطای گواهینامه پایان دوره مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

 قابلیت ترجمه گواهینامه پایان دوره برای متقاضیان مهاجرت

امکان ارسال پکیج بصورت رایگان به سراسر کشور

امکان بهره مندی از بسته های آموزش تصویری موسسه (برای اولین بار در ایران)

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان می توانید با شماره های ذکر شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز، از مشاوره های کارشناسان مجرب بهره مند شوید.

دوره های دپارتمان معماری

بسته جامع دکوراسیون داخلی

گواهینامه معتبر

قیمت : 900.000

جزییات بیشتر

بسته جامع رزین

گواهینامه معتبر

قیمت : 1.400.000

جزییات بیشتر

ملیکا سهرابی زاده

علی محمد زاده

ملیکا فتحی

مصیب عباسی