دوره غیرحضوری MBA

MBA مخفف Master of Business Administration است. رویکرد MBA غیرحضوری به مسائل رویکردی کاربردی است نه پژوهشی و تحقیقاتی. در حقیقت تمرکز MBA غیر حضوری روی یادگیری صرف دانش مدیریتی نیست و بیشتر روی بکارگیری دانش برای حل مسائل محیط کسب و کار تمرکز دارد. در واقع این دوره تولید علمی جدید نیست، بلکه دانشجویان این رشته به مفاهیم و ابزاری مجهز می شوند که قادر به حل مسائل مدیریتی دنیای واقعی شوند.

  MBA غیر حضوری برای کسانی است که می خواهند وارد بازار کار حرفه ای مدیریت و مشاوره مدیریت شده یا به عنوان کارآفرین مشغول به کار شوند و مسیر شغلی خود را تغییر یا بهبود دهند.

گواهینامه معتبر

این دوره برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، مشاوران، مدیران شرکتهای خصوصی و حتی فارغ التحصیلانی که بدنبال ارتقای مهارتهای شغلی خود هستند برنامه ریزی و تدوین گردیده و هدف آن ارائه ی مهارت و نه دانش صرف، به مدیران دست اندرکار حوزه های مهم تصمیم گیر در معادلات اقتصادی است.

بسیاری از فارغ التحصیلان که با مدرک دانشگاهی وارد بازار کار می شوند شاید بیشترین چیزی که لمس می کنند فقدان مهارت لازم برای انتقال آموخته هایشان باشد، بنابراین مهمترین مزیت دوره ی mba غیرحضوری  تبدیل کردن مجموعه ای از اطلاعات و دانش به مجموعه ای ارزشمند از مهارتها، تجربیات و جسارت بکار بستن آن در کسب و کارهای بزرگ و کوچک است .

مدیریت استراتژیک

مدیریت بازاریابی

حسابداری مدیریت

برنامه ریزی سازمانی

مدیریت منابع انسانی

مزیت های دوره MBA برای دانش پذیران در وهله اول ارتقای دانش و مهارت مدیریتی است. در گام بعدی، این دوره کمک میکند تا مدیر، در زندگی شخصی و حرفه ای خود موفق تر عمل کند. این میزان از رشد و ارتقا کمک میکند تا شخص بتواند جایگاه شغلی بهتر، درآمد بالاتر و سطح زندگی خوب تری داشته باشد.

شرکت در دوره MBA برای مدیران آورده های پنهانی نیز دارد که در بسیاری از موارد دلیل اصلی آن ها برای حضور در دوره ها است. قرارگیری در یک شبکه ارتباطی و آشنایی با مدیران صنایع و شرکت های دیگر یک فرصت تجاری است. به طور معمول دوره های MBA که در مدارس کسب و کار معتبر و قوی برگزار میشود زمینه ساز کسب و کار های جدید و قراردادهای تجاری تازه هستند.

MBA چه مفهومی دارد؟

MBA مخفف  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه ای و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مدیریت کسب وکار  برگزارمی شود. MBA در کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار برای مدیران و از جمله رشته های گرانقیمت بشمار می رود.

این دوره مناسب چه کسانی می باشد؟

دوره MBA یکی از کامل‌ترین دوره‌ هایی است که در آن از صفر تا صد فعالیت های اجرایی یک شرکت یا سازمان را به مدیران آموزش می دهیم.

اگر شما یک مدیر اجرایی، بازاریابی ، کارآفرین هستید و یا قصد دارید در آینده در پست های مدیریتی مشغول به کار شوید، حضور در این دوره جایگاه مناسبی برای شما ایجاد می کند. این دوره علاوه ‌بر مدیران و صاحبان کسب و کار، کارشناسان IT، مدیران استراتژی بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن پست های مدیریتی  در سازمان و شرکت ها است پیشنهاد می‌شود.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن مدرک کارشناسی و یا حداقل ۵ سال سوابق مدیریتی می باشد.

مزایای شرکت در این دوره چیست؟

افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند علاوه بر فراگیری مهارت های مدیریت اجرایی یک سازمان دولتی یا شرکت تجاری ، گواهینامه ای مبنی بر تخصص ، مهارت و دانش سطح حرفه ای کسب وکار را نیز اخذ میکنند و در این دوره ها به شبکه ای از مدیران و صاحبان کسب وکار که در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند مرتبط خواهند شد.

اعتبار مدرک پایان این دوره چگونه است؟

گواهینامه پایان این دوره که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوی بوده که با هولوگرام رسمی و شماره سریال اختصاصی در وبسایت VOHEC.IR قابل استعلام بوده و قابلیت ترجمه رسمی وزارت دادگستری و امورخارجه را نیز دارا می باشد.

دوره های پیشنهادی

دوره غیرحضوری DBA

گواهینامه معتبر

قیمت : 5.500.000

جزییات بیشتر

بسته جامع عکاسی

گواهینامه معتبر

قیمت : 800.000

جزییات بیشتر

بسته جامع دکوراسیون داخلی

گواهینامه معتبر

قیمت : 900.000

جزییات بیشتر