دپارتمان عکاسی

عکاسی هنری کاربردی است که در حال حاضر و با توجه به گسترش فضای رسانه ها، می توان از آن بهره برداری های متنوعی نمود.

در موسسه آموزش عالی آرمان یادگیری طیف گسترده ای از مهارت ها مانند گرفتن عکس هایی مناسب و حرفه ای به صورت شخصی و یا فعالیت حرفه ای در بازار کار و انجام پروژه ها در گرایش های گوناگون، با همت و پشت کار شما علاقه مند گرامی و تجربه و برنامه ریزی صحیح آموزشی در بسته های آموزشی غیر حضوری مجموعه آموزش عالی آرمان قابل دستیابی می باشد.

دپارتمان عکاسی موسسه آموزش عالی آزاد آرمان از نیمه دوم سال ۱۳۸۸ آغاز به کار نمود و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی های چند ساله، دوره های آموزش غیرحضوری عکاسی را با کیفیت عالی و نوآوری بی نظیر با بهره مندی از کامل ترین سرفصل های رشته عکاسی و تصویربرداری و تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و تصویربرداری را ارائه نماید و فعالیت آموزشی خود را در این رشته گسترش داده است.

 بسته آموزش غیر حضوری عکاسی موسسه آموزش عالی آرمان با توجه به روش های نوین آموزشی برنامه ریزی شده است و سعی بر این بوده که بهترین بازخورد را داشته باشد.

ما در موسسه آموزش عالی آرمان خود را موظف به ارائه بهترین خدمات می دانیم و همواره تلاش می کنیم تا با آموزش مهارت های گوناگون در سطوح حرفه ای، علاقه مندان و دانشجویان عزیز را برای رسیدن به اهداف خود یاری دهیم.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذکر شده در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

دوره های دپارتمان عکاسی

بسته جامع عکاسی

گواهینامه معتبر

قیمت : 900.000

جزییات بیشتر