مدیریت دیجیتال مارکتینگ

توضیحات دوره

دیجیتال مارکتینگ 

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی قرار می‌گیرد.

 با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد، بازاریابی دیجیتال شامل همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر فضای مجازی (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بی شک در هر کسب و کاری ، اگر فاکتور بازاریابی آن را حذف کنیم ، می توان به جرات به شکست آن کسب و کار ایمان داشت از این رو دپارتمان مدیریت کسب و کار موسسه آموزش عالی آرمان اقدام به برنامه ریزی و اجرای دوره تخصصی مدیریت دیجیتال مارکتینگ برای افرادی که علاقه به فعالیت در این حوزه را دارند ، نموده است.

این روزها رفتار خرید مردم  نسبت به گذشته تا حد زیادی تغییر کرده است؛ نحوه تحقیق و جستجوی افراد برای پیداکردن یک محصول خاص به طور شگفت‌انگیزی تغییر کرده است. کسب‌و‌کارهای سنتی و فیزیکی روز‌به‌روز جای خود را به وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی می‌دهند. از محصولات غذایی و دیجیتال گرفته تا خدمات سفارش غذا و تاکسی آنلاین.

مفهوم و نحوه بازاریابی برای این کسب‌و‌کارهای نوپا به هیچ وجه قابل مقایسه با گذشته نیست؛ کسب‌و‌کارهای دیجیتال نیاز به بازاریابی دیجیتال دارند. اگر به دنبال یک فرصت شغلی هیجان‌انگیز هستید و علاقه‌مندید که به عنوان یک دیجیتال مارکتر فعالیت کنید یا کسب‌و‌کار شما در بستر فضای مجازی است و می‌خواهید مهارت‌های خود را توسعه دهید، این دوره جامع که همه مباحث بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ را توضیح می‌دهد، کمک بسیار زیادی در مسیر یک دیجیتال مارکتر متخصص شدن به شما می‌کند.

سرفصلهای دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ :

ردیف
نام درس
تعداد ساعت
1
اصول دیجیتال مارکتینگ
۳۲
2
مدیریت بازاریابی محتوایی (CONTENT MARKETING MANAGMENT)
16
3
ویدئو مارکتینگ
8
4
ایمیل مارکتینگ
8
5
مدیریت بهینه سازی موتور جستجو(SEO)
16
6
بازاریابی در شبکه های اجتماعی(Social Media Marketing)
8
7
گوگل ادز(GOOGLE ADDS)
7
8
تبلیغات بنری(BANNER ADVERTISING)
12
9
مدیریت استراتژی محتوا(Content Strategy)
8
10
آنالیز دیجیتال مارکتینگ
16
جمع کل

دوره های مرتبط