دوره جامع عکاسی

 

برگزاری دوره­ عکاسی حرفه‌ای موسسه‌ی آموزش عالی آزاد آرمان


صنعت عکاسی درزمینه کسب‌وکار افق‌های روشنی را در پیش رو دارد و یکی از پردرآمد­ترین شغل‌های جوامع مدرن است. شرکت در دوره‌های عکاسی حرفه‌ای به شما این فرصت را می‌دهد تا عکاسی را به‌صورت صنعتی، مستند، پرتره و غیره آموزش ببینید. در نظر داشته باشید برای ثبت‌نام در دوره‌های عکاسی به آموزشگاه‌های معتبر عکاسی مراجعه نمایید تا از بیشترین بازخورد و مهم‌ترین آموزش‌ها بهره‌مند گردید.

ضرورت گذراندن دوره‌های عکاسی برای حرفه‌ای شدن

دنیایی که درزمینه‌ی عکاسی با آن مواجه هستیم مملو از سرگرمی، تبلیغات و مستند­ها است. در این راستا افرادی می‌توانند موفق عمل کنند و بهتر دیده شوند که عکس‌هایی حرفه‌ای و جذاب با رعایت زاویه و نور مناسب گرفته باشند. سوژه عکاسی می‌تواند پرتره، عکس‌های آتلیه‌ای، صنعتی و تبلیغاتی، مستند­سازی و غیره باشد. برای گرفتن بهترین عکس‌ها داشتن دوربین مناسب عکاسی (عکاسی با دوربین یا عکاسی با موبایل)، دانش کافی درزمینه‌ی عکاسی و انتخاب بهترین سوژه با توجه به شرایط و موضوع عکاسی ضروری است. برای عکاسان آماتور شناخت بهتر عکس‌های حرفه‌ای مستلزم جستجو در صفحات مجازی مانند اینستاگرام، کانال‌های تلگرام و وب‌سایت‌ها است که بهترین مدل‌های روز عکاسی جهان را می‌توانند ببینند و الگوبرداری کنند. تصاویری که بیشترین لایک و ویو رادارند برترین ایده‌ها و تجربه‌های عکاسی را خواهند داشت. بااین‌حال روشی که به آن اشاره شد برای افراد حرفه‌ای که به دنبال ایده و مدل هستند به‌هیچ‌وجه مناسب نیست. درواقع عکاس حرفه‌ای باید با اصول و استانداردهای عکاسی که بادانش و آگاهی که در دوره‌های آموزش عکاسی به‌دست آورده است عکاسی نماید. ممکن است مخاطب شما افراد عادی باشند که تجربه‌ای در عکاسی ندارند اما درک بهترین‌های دنیای عکاسی از دایره‌ی ­شعور و تشخیص انسان خارج نیست.

بهترین مهارت‌های آموزش در دوره‌های عکاسی

شناخت کامل تناسبات طلایی و زیبایی‌شناسی عکس

شناخت منوی دوربین‌های دیجیتال Dslr

معرفی انواع و فلاش اکسترنال و آشنایی با نورسنجی

آموزش بهترین تکنیک‌های عکاسی

معرفی کامل عکاسی آتلیه‌ای و ابزار آن و آموزش عکاسی در فضای باز (نور طبیعی – شب و نور کم)

آموزش کامل نرم‌افزارهای حرفه‌ای فتوشاپ و کمرا راو

بعد از گذراندن دوره‌های عکاسی چگونه آموزش‌ها را می‌توان به‌کار گرفت؟


علاقه‌مندان به دوره‌های عکاسی افکار و تصویرسازی‌های بکری در سردارند که بعد از گذراندن این دوره بهتر می‌توانند افکار خود را سازماندهی و عملی کنند.

هرلحظه در زندگی به زیبایی ثبت می‌شود و لحظات را خاطره‌انگیزتر می‌کنند، چراکه تصاویر با ریزترین جزئیات زیبایی‌شناختی و بهترین کادرها گرفته می‌شوند. زیبایی‌های روزمره‌ی محیط زندگی، کار و اجتماع را مانند کادر لنز دوربین می‌بینند و با تمرکز بیشتر به انتخاب سوژه و عکاسی مشغول می‌شوند.

با اشتراک عکس‌های گرفته‌شده بازخورد بهتری از مخاطبان خود می‌گیرند و هرروز درصدد اصلاح و رشد خود هستند.

به‌عنوان یک عکاس می‌توانید با استفاده از عکس‌های گرفته‌شده به روایت داستان، ایجاد یک مستند جذاب و یا گالری از تجربه‌های شخصی زندگی خود بپردازید تا سمت‌وسویی معناگرا به آن‌ها ببخشید و مخاطبان بیشتری را با خود همراه نمایید.

علاقه‌مندان فعال در حوزه­ گردشگری بعد از گذراندن دوره‌های عکاسی بیشترین زمینه و فرصت‌ها را در شکار لحظه‌ها خواهند داشت. درواقع عکاسان گردشگر می‌توانند فرهنگ، پوشش جوامع مختلف، آداب‌ورسوم و اقلیم‌های مختلف را به‌گونه‌ای ملموس‌تر به مخاطب نشان دهند.

اگر تمایل به عکاسی صنعتی و یا هنری دارید گذراندن دوره‌های عکاسی مهارت­ و استعداد شمارا در این زمینه به‌طور غیرقابل‌انکاری افزایش خواهد داد. در نظر داشته باشید عکاسان صنعتی با کسب دانش لازم در دوره‌های عکاسی می‌توانند جایگاه بالاتری در میان رقبا کسب نمایند و در پی آن به درآمدهای چشمگیری برسند.

برگزاری دوره عکاسی موسسه‌ی آموزش عالی آزاد آرمان

ضرورت عکاسی در زندگی روزانه و انواع مشاغل غیرقابل‌انکار است و وابستگی جامعه به آن روزبه‌روز در حال گسترش است. در این راستا موسسه‌ی آموزش عالی آزاد آرمان با برگزاری سه ترم آموزشی سه‌ماهه با گرایش تخصصی پرتره، مستند اجتماعی و تبلیغات صنعتی زیر نظر اساتید حرفه‌ای، دوره‌ی جامع عکاسی برگزار می‌نماید که سرفصل‌های دوره به شرح ذیل می‌باشد:

مبانی هنر­های تصویری

عکاسی سطح 1

ادیت و روتوش عکس

عکاسی سطح 2

نورپردازی آتلیه

نقد آثار هنرمندان

گرایش تخصصی پرتره، هنری و تبلیغاتی
  • مبانی هنرهای تصویری
  • عکاسی دیجیتال
  • ادیت و آماده سازی عکس
  • نورپردازی آتلیه
  • مدیریت پروژه های عکاسی
  • گرایش تخصصی (پرتره،تبلیغات،هنری)

دوره های مرتبط