دوره جامع معماری داخلی

 

معماری داخلی و دکوراسیون

پردرآمدترین شغل سال را بیاموزید

آیا  بدنبال شغلی با درآمد بالا و سرمایه اندک هستید .
آیا می خواهید بدون نیاز به پروانه نظام مهندسی درحوزه  معماری و  معماری داخلی فعالیت داشته باشید!
پیشنهاد ویژه ما به شما دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون ، ویژه ورود به بازارکار می باشد.
بدون هیچ پیش نیازی و در کوتاه ترین زمان یک طراح داخلی موفق شوید.


معماری و دکوراسیون داخلی هنر تجربه فضاهاست و به‌عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته‌ شده است.

فضاهای داخلی علاوه بر اینکه حس نیاز داشتن سرپناه را در انسان ایجاد می‌کنند وظیفه ایجاد امنیت و آرامش روحی و روانی را در هر فرد دارند. بهینه‌سازی فضاهای داخلی ساختمان‌ها و ایجاد فضای زیبا و آرامش‌بخش نیاز به درک مفاهیم رفتاری و نیازهای انسانی، یادگیری دانش همه‌جانبه طراحی و به‌کارگیری مهارت‌ها و دانش‌های تکنیکی در خلق فضا دارد.

معماری داخلی طیف گسترده ای از عناصر مانند فرم، نور، رنگ، بافت، کف، سقف، دیوار، عناصر کارکردی و تزیینی و مبلمان را در برمی­گیرد .تمامی این عناصر ابزارهای کار طراح هستند که همگی باید به صورت هماهنگ و متناسب در یک طرح زیبا قرار گیرند.

معماری داخلی محدود به طراحی منزل، طراحی دکوراسیون دفتر کاری و طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیست بلکه در همه کسب‌وکارها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، املاک تجاری واداری‌ می‌توانید از این هنر برای ایجاد فضایی لذت‌بخش استفاده کنید.


با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تعامل فرهنگ‌های غربی و آسیایی و همچنین تغییر سلایق و نظرات اقشار مختلف جامعه، افراد همچنان در پی به‌روز کردن خود و همچنین نوع زندگی و سبک چینش و طراحی فضایی که در آن زندگی می‌کنند هستند. درنتیجه تمامی افراد خواهان سبک زندگی به روش نوین و یا تلفیق آن با نوع زندگی خود می‌باشند.

آموزش معماری داخلی و دکوراسیون

 

مؤسسات آزاد زیادی در ایران وجود دارند که به آموزش معماری داخلی و دکوراسیون به علاقه‌مندان به این هنر پرداخته‌اند. شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های معماری داخلی و گذراندن دوره معماری داخلی و دکوراسیون، معمار داخلی مجربی شوید. با شرکت در دوره معماری داخلی می‌توانید علاوه بر آموختن طراحی دکوراسیون داخلی مدرک معتبر مورد تائید وزارت علوم دریافت کنید. بنابراین دقت داشته باشید که به موسسه‌ای مراجعه کنید که در پایان دوره آموزش مدرک معتبر به شما اعطا کند. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزش معماری داخلی و دکوراسیون مجتمع آموزش عالی آرمان مدرک مورد تائید وزارت علوم که قابلیت ترجمه و تائید وزارت امور خارجه را دارد دریافت کنید این مدرک یکی از معتبرترین مدارک موجود در ایران است.

 

مزایای دوره معماری داخلی

کلاس دوره معماری داخلی چه فایده‌ای برای هنرجو دارد؟

  فعالیت و هنر باعث می شود انسان نسبت به کاری که انجام می دهد حس خوبی داشته باشد . 

هنرجو با گذراندن دوره طراحی داخلی می‌تواند فضایی که در آن زندگی می‌کند را به زیباترین شکل تزئین کند این فضا می‌تواند محل کار و یا زندگی باشد.

علاوه بر این‌ها، گذراندن دوره داخلی معماری و دکوراسیون داخلی می‌تواند ازنظر اقتصادی برای هنرجو مفید باشد. هنرجو می‌تواند پس از پایان دوره معماری داخلی و گرفتن مدرک از آن به‌عنوان شغل و یک حرفه تخصصی برای کسب درآمد استفاده کند.

 

موسسه آموزش عالی آزاد آرمان

 

اگر تمایل دارید از علم طراحی دکوراسیون داخلی، در بهتر کردن شرایط منزل، محیط کسب‌وکار و یا ... بهره ببرید، دوره آموزش معماری داخلی و دکوراسیون مجتمع آموزش عالی آرمان می‌تواند برای شما مفید باشد.

   

دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون در قالب سه ترم سه ماه به مدت ۹ ماه به همراه دو پروژه طراحی (مسکونی و تجاری اداری ) برگزار می‌گردد.

 دوره جامع معماری داخلی و دکوراسیون مجتمع آموزش عالی آرمان از آبان ماه سال ۱۳۸۶ باهدف ارتقاء آموزش‌های مهارتی در حوزه صنعت ساختمان برگزار می‌گردد.

 اعضای هیت علمی این دپارتمان متشکل از اساتید برتر دانشگاه‌های معتبر کشور در رشته‌های معماری، معماری داخلی و طراحی صنعتی می‌باشند.

 

توانایی‌های کسب‌شده در پايان:

 ♦ آشنايي با اصول طراحي معماري (هندسه. پرسپکتيو. نقشه‌کشی)

 ♦ کاربرد رايانه در معماري داخلي Autocad&3Dmax

♦ طراحي تخصصي پروژه‌های معماري داخلی اعم از مسکونی، تجاری، اداری، نمایشگاهی

♦ آشنایی با اصول چیدمان سبک‌شناسی و طراحی مبلمان

♦ مدیریت رنگ و نور در فضاهای داخلی

♦ شناخت مواد و مصالح سنتی و نوین و شیوه‌های به‌کارگیری آن‌ها


 خاطرنشان می‌شود، در انتهای دوره مدرک مورد تائید و ممهور به مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضاییه و تاییدیه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعطا می‌گردد.


 • مبانی هنر و رنگ شناسی
 • نقشه کشی و ترسیم فنی
 • کارگاه طراحی دست آزاد(اسکیس)
 • شناخت مواد و مصالح
 • Autocad
 • پروژه طراحی داخلی فضای مسکونی
 • کارگاه دکوراتیو پتینه
 • طراحی مبلمان و دکوراسیون
 • ۳Dmax&Vray
 • پروژه طراحی داخلی فضای غیرمسکونی
 • طراحی فنی و برآورد پروژه

دوره های مرتبط