بسته آموزشی دکوراسیون داخلی

بسته آموزش غیرحضوری دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و معماری داخلی می باشد.

 این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند معماری داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می نماید.
دکوراسیون داخلی در رابطه با ایجاد فضای کاربردی در تمام مکان ها از جمله طراحي و چيدمان فضاي داخلي فروشگاه ها، هتل ها، ادارات و بانكها،  خانه هاي مسكوني, ، فرودگاه ها ، دفاتر کار، و … می باشد.
به طور کلی هدف یک دکوراتور ، بهینه‌سازی و سازگارکردن استفاده‌های مورد نظر برای یک محیط ساخته شده‌ می باشد و می‌توان از آن به روندی عملکردی و  زیبایی‌شناختی ، برای رسیدن به‌اهداف مورد نظر از جمله پویایی، افزایش بازده‌ کاری و یا بهترکردن روش زندگی، یاد کرد.
از آنجا که  رشته تحصيلي دكوراسيون داخلي از رشته هايي است كه زمينه فعاليت عملي آن را در جامعه مي توان به وفور مشاهده نمود  و حتی  در جایگاه  دومین شغل پردرآمد دنیا مطرح می باشد که این نکته خود اهمیت و جایگاه این حوزه را برای متقاضیان مهاجرت پر رنگ تر می نماید ، 

 لذا دپارتمان مـعماری داخلی مجتمع آموزش عـالی آرمان را بر آن داشت تا  در راستای تحقق شعار عدالت آموزشی  با تشکیل کـار گروهی تخصصی اقدام به برنامه ریزی و تدوین  بسته آموزش غیرحضوری دکوراسیون داخلی  ویژه آن دسته از افرادی که یا زمان کافی نداشته  و یا از نظر بعد مسافت امکان حضور در دوره های حضوری دکوراسیون داخلی  را ندارند ، تولید نماید .

این دوره به صورت یک پکیج جامع و منحصر به فرد در قالب یک کیف آموزشی شامل  چند لوح فشرده آموزش تصویری،کتب مرتبط با دوره درخواستی ،کارت استفاده از سیستم مدیریت محتوی آموزشی موسسه و …. تهیه گردیده است که کلیه ملزومات گذراندن دوره های الکترونیکی در آن تبیین شده است ، که برای مخاطبین از طریق پست جمهوری اسلامی انجام می پذیرد.

خاطرنشان می شود کلیه شرکت کنندگان در دوره غیرحضوری دکوراسیون داخلی این مجتمع می توانند از طریق کانالهای ارتباطی با اساتید این مجتمع در ارتباط باشند و در صورت نیاز از راهنمایی های تیم هیت علمی این مجتمع بهره مند گردند.

  خاطرنشان می شود در انتهای دوره مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری  که جز معتبر ترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است با امکان تایید و ترجمه  قوه قضائیه و وزارت امور خارجه  ویژه متقاضیان مهاجرت اعطا می گردد.

  • مبانی هنرهای تجسمی

دوره های مرتبط