بسته آموزش تصویری پتینه ساختمانی

هنر برجسته سازی و ایجاد بافت در  سطوح به وسیله رنگ و یا سایر مواد و متریال  هنری است که امروزه به عنوان مهارت پتینه شناخته می شود.

موسسه آموزش عالی آرمان علاوه بر برگزاری دوره های آموزش حضوری پتینه برای آن دسته از علاقه مندان که به هر دلیلی ( مسافت ، مشغله کاری و ... ) امکان شرکت در کلاس های حضوری ندارند، اقدام به تولید و ارائه بسته آموزش تصویری پتینه  را نموده است .

لذا با توجه به اهمیت بالای کیفیت آموزش در این مجموعه ، بسته مذکور توسط سرکار خانم شیدا فرخی که جز اساتید دوره های حضوری مجتمع می باشد تولید گردیده است .

نکته حائز اهمیت این پکیچ تصویری آن است که از لحاظ آموزش و مطالب علمی هیچ گونه تفاوتی با کلاس های حضوری نداشته و همانند کلاس های حضوری به آن دسته عزیزانی که این بسته آموزشی را تهیه می نمایند و حداقل یک نمونه کار اجرا شده خود را به مجتمع آموزش عالی آرمان ارسال می نمایند، مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری  با قابلیت ترجمه و تایید  قوه قضاییه و وزارت امورخارجه جهت متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور اهدا می گردد .

همچنین در طول مدت آموزش نیز می توانند در صورت نیاز به رفع مشکل از طریق کانال های ارتباطی که در بسته اعلام شده است با اساتید دوره ارتباط داشته و نسبت به رفع سوالات خود اقدام نمایند.

دوره های مرتبط