ساخت سنگهای مصنوعی

 

کارگاه ساخت سنگهای مصنوعی - دکوراستون

نظر به جایگاه سازه های دکوراتیو در شاخه دکوراسیون داخلی و همچنین بازار کار گسترده این شاخه مجتمع آموزش عالی آرمان اقدام به برگزاری ورکشاپهای یک الی دو روزه با عنوان مجموعه  مهارتهای پول ساز نموده است.

در برنامه ریزی و برگزاری این مجموعه کارگاهها سعی بر آن است تا افراد با شرکت در هر کدام از این کارگاهها توانایی احراز یک شغل پردرآمد را با حداقل سرمایه اولیه کسب نمایند

سنگ مصنوعی یا دکوراستون چیست:

دکوراستون در واقع تلفیق مواد آلی و معدنی به همراه پودر سنگ و سایر متریال های سنگی به همراه رزین اپوکسی است که میتوان با قالب گیری این مواد سنگ های مصنوعی دکوراتیو را تولید کرد که قابل استفاده برای انواع سطوح مانند دیوار های داخلی منزل ، فضای بین کابینتی و طراحی داخلی لابی ساختمان ها می باشد.

ویژگی های سنگ های دکوراتیو دکوراستون:

به سادگی اجرا می شود.

در برابراشعه ماوراءبنفش مقاوم می باشد.

تغییر رنگ نمی دهد و زرد نمی شود.

قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد.

ضد آب کننده بسیار قوی می باشد.

تا حد مورد قبول در نما ایجاد خاصیت ضد خش و خراشیدگی می کند.

ضد باکتری و ضد خزه می باشد.

تمامی هنردوستان و علاقه مندان ، خانم  ها و آقایان بدون نیاز به داشتن زمینه شغلی ، هنری ، صنعتی و تحصیلاتی می توانند در این دوره شرکت نمایند.

خاطرنشان می شود دوره سقف های کشسان  در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و یا جمعه) بصورت کارگاه یکروزه و کاملا عملی ، توسط اساتید تراز اول این حرفه برگزار می شود .

 همچنین خاطرنشان می شود جهت رفاه حال عزیزانی که از سایر استانها ثبت نام می نمایند امکان اسکان در خوابگاه های نزدیک به موسسه مهیا بوده و در صورت نیاز در زمان ثبت نام هماهنگی های لازم را با همکاران واحد مشاوره و ثبت نام انجام دهید.

امید است با حمایت شما عزیزان و تلاش و پشتکار تیم فروش امکان صادرات این محصولات منحصر به فرد مهیا شود

گواهینامه پایان دوره :

خاطرنشان می شود در انتهای دوره  مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه  قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت که خود به منزله توانایی بالای افراد در زمینه تولید سنگهای مصنوعی می باشد، اعطا می نماید .
  • آموزش ساخت سنگ نانو
  • آموزش رگه دار کردن سنگ
  • آموزش ساخت قالب
  • آموزش نصب سنگ مصنوعی

دوره های مرتبط