اجرای سقف های کشسان

 

کارگاه اجرای سقفهای کشسانی

سقف کشسان تحول در سقفهای کاذب

 با آموزش نصب سقفهای کشسان کسب و کار خود را راه بیاندازید. 

سقف کشسان، نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که جهت رفع معایب سایر سقفهای کاذب سنتی می باشد.

از سقف های کشسان می توان با استفاده از انواع نورپردازی ها،  ایجاد فضایی مجازی و رویایی بسته به سلیقه کارفرما با سرعت اجرایی بالا به دور از هرگونه کثیف کاری در اجرا و با قابلیت جابجایی بهره برد.

سقف های کششی امروزه به عنوان یک محصول منحصر به فرد کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان پیدا نموده که امکان عملی ساختن تمامی تخیلات و ایده های طراحان را به صورت نامحدود فراهم می سازد.

 این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد .

 این تکنولوژی در طراحی ویترین های فروشگاهی ، رستورانها و کافی شاپ ها ، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و  سینما و دیگر اماکن که در آنها اصل تغییر رنگ نور مد نظر است کاربرد نا محدود دارد.

سقف هاي كشسان قابليت باز و بسته كردن مكرر را دارند و در صورت هرگونه خرابي در تأسيسات پشت سقف ، امکان باز کردن آن و دسترسی به تاسیسات و تجهیزات موجود در پشت سقف کاذب را به کاربر می‌دهد. تعمیرات بدون سر و صدا و در کوتاهترین زمان به دور از ایجاد آلودگی از دیگر مواردی است که این نوع سقف‌ها را گزینه‌ای مناسب برای مراکز بهداشتی و درمانی، که نیازمند سکوت و آرامش و پاکیزگی هستند، می‌کند.

 مزایای سقف کشسان :

ایجاد آرامش و نشاط در محیط

طراحی زیبا و دلخواه

مقاوم در برابر رطوبت و گرما

قابلیت باز و بسته کردن به دفعات

ظرفیت بالا در فشار و بار عمودی تا ۲۰۰ کیلوگرم

آنتی باکتریال و آنتی استاتیک

نصب بدون نیاز به بنایی ظرف دوساعت

وزن سبک و کاملا بي خطر

 خاطرنشان می شود دوره سقف های کشسان  در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و یا جمعه) بصورت کارگاه یکروزه و کاملا عملی ، توسط اساتید تراز اول این حرفه برگزار می شود .

همچنین خاطرنشان می شود جهت رفاه حال عزیزانی که از سایر استانها ثبت نام می نمایند امکان اسکان در خوابگاه های نزدیک به موسسه مهیا بوده و در صورت نیاز در زمان ثبت نام هماهنگی های لازم را با همکاران واحد مشاوره و ثبت نام انجام دهید.

 مخاطبان دوره سازه های سقفهای کشسان:

فعالان و علاقمندان به حوزه دکوراسیون داخلی

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری داخلی ، طراحی صنعتی و...

علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای شخصی

گواهینامه پایان دوره :

خاطرنشان می شود در انتهای دوره  مدرک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با امکان تایید و ترجمه  قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ویژه متقاضیان مهاجرت که خود به منزله توانایی بالای افراد در زمینه اجرای سقفهای کشسان می باشد، اعطا می نماید .

  • آشنایی با انواع سقف های کشسان
  • انواع نورپردازی های سقف ها
  • نحوه کار با فیبرنوری
  • نصب سقف ها با طراح های متقاوت
  • نحوه کار با اس ام دی و هالوژن

دوره های مرتبط