کفپوش های سه بعدی اپوکسی

توضیحات دوره

کارگاه کفپوش های سه بعدی اپوکسی

پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است.

از جمله این موارد می توان به کفپوشهای سه بعدی اپوکسی اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و ایران در حال توسعه می باشد.

کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش با مقاومت بسیار بالا است که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر  تا ۶ میلی متر  می‌باشد.

ویژگی های کفپوش های سه بعدی اپوکسی :

♦ از استحکام مکانیکی عالی برخوردار است.

♦ چسبندگی بسیار زیاد به سطوح زیرکار را دارا میباشد.

♦ قابل اجراء بر روی سطوح زیر کار مرطوب مانند بتن میباشد.

♦ از تنفس بتن جلوگیری نمیکند.

♦ دارای گیرایی سریع و آسان میباشد.

♦ از بتن مسلح در برابر خوردگی محافظت می نماید.

♦ در برابر مواد نفوذ ناپذیر میباشد.

♦ مقاومت شیمیایی بالا

♦ مقاومت سایشی و مکانیکی بالا

♦ اجرای سریع و در محل

کفپوش اپوکسی علاوه بر جنبه بسیار زیبا و تزئینی، جنبه بهداشتی هم دارد.

کفپوش های سه بعدی  قابلیت چسبندگی بر روی سطوحی مانند فلز و بتن را داراست و دارای مقاومت بسیار خوب و منحصر به فرد در برابر خوردگی ، مواد شیمیایی ، اسیدها ، قلیاها ، گازوئیل ، آب و روغن دارد.

از این رو مجتمع آموزش عالی آرمان بعنوان پیشرو در آموزش های نوین صنعت ساختمان در ایران ، ماموریت خود دانسته تا نسبت به آموزش و فرهنگ سازی این متریال نوین و کاربردی اقدام نماید .

خاطرنشان می شود دوره کفپوشهای سه بعدی   در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و یا جمعه) بصورت کارگاه یکروزه و کاملا عملی ، توسط اساتید تراز اول این حرفه برگزار می شود و درانتهای دوره نیز به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری که خود به منزله توانایی بالای افراد در زمینه اجرای کفپوش های سه بعدی اپوکسی  می باشد اعطا می نماید .

همچنین خاطرنشان می شود جهت رفاه حال عزیزانی که از سایر استانها ثبت نام می نمایند امکان اسکان در خوابگاه های نزدیک به موسسه مهیا بوده و در صورت نیاز در زمان ثبت نام هماهنگی های لازم را با همکاران واحد مشاوره و ثبت نام انجام دهید.دوره های مرتبط