سازه چوب و رزین - وودگلس

توضیحات دوره

کارگاه سازه های چوب و رزین-وودگلس

نظر به جایگاه سازه های دکوراتیو در شاخه دکوراسیون داخلی و همچنین بازار کار گسترده این حوزه ، مجتمع آموزش عالی آرمان اقدام به برگزاری ورکشاپهای یک الی دو روزه با عنوان مجموعه  مهارتهای پول ساز نموده است.

در برنامه ریزی و برگزاری این مجموعه کارگاهها سعی بر آن است تا افراد با شرکت در هر کدام از این کارگاهها توانایی احراز یک شغل پردرآمد را با حداقل سرمایه اولیه کسب نمایند.

سازه های چوب و رزین “وود گلس” چیست ؟

کلمه “وودگلس” از دو بخش “وود” و” گلس” به معنی تلفیق چوب و شیشه (رزین اپوکسی) بوجود آمده است .

در این دوره افراد توانایی ساخت وسایل و سازه های چوب و رزین را در کارگاه ها عملی ، تحت نظر اساتید مجرب  موسسه آموزش عالی آرمان کسب می نمایند

شرکت کنندگان این کارگاه توانایی راه اندازی کارگاه خانگی خود را با حداقل سرمایه ممکن کسب نموده و می توانند محصولات خود را برای اولین بار در ایران تولید و توسط تیم بازرایابی و فروش موسسه به بازارهای داخلی و خارجی  عرضه نماید

خاطرنشان می شود کارگاه مذکور در روزهای آخر هفته (پنج شنبه و جمعه) برگزار شده و در انتهای کارگاه گواهینامه مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تائید قوه قضاییه که به منزله توانایی بالای افراد می باشد اعطا خواهد شد.

همچنین خاطرنشان می شود جهت رفاه حال عزیزانی که از سایر استانها ثبت نام می نمایند امکان اسکان در خوابگاه های نزدیک به موسسه مهیا بوده و در صورت نیاز در زمان ثبت نام هماهنگی های لازم را با همکاران واحد مشاوره و ثبت نام انجام دهید.

امید است با حمایت شما عزیزان و تلاش و پشتکار تیم فروش امکان صادرات این محصولات منحصر به فرد را مهیا شود

دوره های مرتبط