کارگاه تکنیک های صدور و وصول چک

کارگاه تکنیک های صدور و وصول چک

بی شک چک یکی از مهمترین اسناد تجاری روزمره می باشد که نقش بالایی در کسب و کارها و همچنین پرونده ها حقوقی و کیفری را به خود اختصاص داده است و صرف نظر از خوب یا بد بودن این اتفاق از منظر حقوقی و صنفی می توان اینگونه نتیجه گرفت که تقریبا هیچ وکیل و یا قاضی را نمی توان یافت که سر و کاری با دعاوی چک های برگشتی نداشته باشد و از سویی با توجه به حجم بالای چک های برگشتی یکی از منابع درآمدی وکلا و مشاوران حقوقی از محل چک های برگشتی می باشد  .

. نتیجه این که شایسته است بعنوان یک دانشجو و یا فارغ التحصیل حقوق و یا حتی کارآموز وکالت یا قضاوت، اطلاعات کافی و مناسب از مقررات چک و شیوه های عملی صدور و دریافت چک و شرایط طرح دعوای حقوقی،کیفری و یا ثبتی چک های برگشتی و بلامحل داشته باشیم.

 از این رو ما بر آن شدیم تا کارگاهی را با عنوان «کارگاه تکنیک های صدور و وصول چک» برنامه ریزی و اجرا کنیم. از بین اساتید مکرم، گزینه های مختلفی برای ارائه سمینار در نظر داشتیم که دکتر پاک نیا بخاطر مهارتشان در ارائه ی آموزش های حقوقی به سبک ساده و روان و کاملا کاربردی و عملی انتخاب کردیم.
در این کارگاه دکتر پاک نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیت علمی دانشگاه شما را با چند و چون و ترفندها و تکنیک های کاملاً کاربردی صدور و دریافت چک و همچنین شیوه های سه گانه وصول چک های برگشتی و بلامحل از سه طریق حقوقی، کیفری و ثبتی آشنا می کند لذا اگر به دنبال فوت کوزه گری در زمینه چک هستید، این کارگاه را از دست ندهید.

 مهمترین نکاتی که در این کارگاه مطرح خواهد شد:

♦ آموزش آسان و گام به گام تنظیم و صدور چک
♦ آشنایی با انواع چک و تفاوت آنها با یکدیگر
♦ شیوه رفع سوء اثر از چک های برگشتی
♦ شیوه جلوگیری از برگشت چک و قرار نگرفتن در لیست سیاه بانک مرکزی
♦ آشنایی با شرایط حقوقی و با کیفری شدن چک های برگشتی
♦ آموزش صفر تا صد شیوه وصول چک های برگشتی از سه طریق حقوقی، کیفری و ثبتی

و ده ها نکته آموزشی و کاربردی دیگر درباره ی چک

♦♦♦خاطرنشان می شود در انتهای دوره گواهینامه مورد تائید وزارت علوم تحقیقات وفناوری اعطاء می گردد.♦♦♦